Wizja i misja


Zgodnie z hasłem "Bank Spółdzielczy zawsze po drodze" jesteśmy zawsze blisko naszych klientów gotowi zaoferować kompleksową obsługę zarówno klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego na najwyższym poziomie. Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Łącząc tradycję z nowoczesnością staliśmy się bankiem uniwersalnym świadczącym usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie. Bank Spółdzielczy w Santoku nie pozostaje obojętny na to, co dzieje sie w środowisku, w jakim działa i każdego roku przeznacza określone kwoty pieniężne na wspieranie szkół, klubów sportowych i innych organizacji lub uzasadnionych inicjatyw lokalnych.


Wizja Banku, stanowiąca jego dalekosiężne wyobrażenie, sformułowana została w sposób następujący:

"Liczący się na rynku lokalnym, efektywny Bank, prowadzący działalność o uniwersalnym charakterze, współpracujący z innymi uczestnikami Zrzeszenia i korzystający z potencjału Zrzeszenia oraz współtworzący jego wizerunek."

Misja Banku, która w sposób najbardziej ogólny wyraża powód istnienia Banku, została sformułowana w następujący sposób:

"Wspieranie rozwoju środowiska lokalnego poprzez kompleksowe, profesjonalne i efektywne zaspokajanie potrzeb bankowych i finansowych klientów i członków przy współpracy z Bankiem Zrzeszającym."