Nagrody i wyróżnienia


nagroda

Bank Spółdzielczy w Santoku – kolejny rok najefektywniejszy w Polsce

Bank Spółdzielczy w Santoku spośród wszystkich banków spółdzielczych w Polsce uzyskał wysoką 2 pozycję w kategorii „najefektywniejszy Bank w Polsce 2010”. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego banku, tym bardziej, iż w rankingu uczestniczyło 576 banków spółdzielczych w Polsce.
nagroda

Najlepsze Banki 2011

9 czerwca 2011 roku w Domu Polonii w Warszawie, podczas uroczystej Gali ogłoszono zwycięzców konkursu Gazety Bankowej: „Najlepsze Banki 2011” Duży sukces odniósł Bank Spółdzielczy w Santoku otrzymując od jury konkursu wyróżnienie w kategorii "Najwyższa dynamika" za rok 2010.


nagroda

Bank Spółdzielczy w Santoku – najefektywniejszy bankiem w Polsce 2008/2009

W dniach 17-18 maja 2010r. w Warszawie odbyło się II Forum technologii Banków Spółdzielczych. Przy tej okazji uhonorowano czołowe banki w dwóch kategoriach: potencjału rozwoju oraz efektywności. Bank Spółdzielczy w Santoku spośród wszystkich banków spółdzielczych w Polsce pod względem efektywności za rok 2009 zajął prestiżowe 5 miejsce. Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Santoku świadczy o jego świetnej kondycji finansowej. Uwzględniając szczegółowe kryteria w kategorii efektywności:

- pod względem sumy bilansowej zajął 5 miejsce,

- pod względem obliga kredytów zajął 3 miejsce,

- pod względem wzrostu depozytów zajął 6 miejsce.