Karty płatnicze


MasterCard PayPass

Zbliżeniowa karta PayPass to wygoda oraz szybka i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To również nowy sposób zapłaty za codzienne zakupy o niskiej wartości – do 50 zł. Przy płatności zbliżeniowej nie ma potrzeby podawania karty sprzedawcy, przeciągania jej przez czytnik oraz przy zakupach do 50 zł – wprowadzania kodu PIN czy składania podpisu na wydrukach. Wystarczy zbliżyć kartę do specjalnego „zbliżeniowego” czytnika.VISA ELECTRON / MAESTRO

Karty płatnicze Visa Electron i Maestro są powszechnie używanymi kartami płatniczymi na świecie. Karty te wydawane są na 4 lata, z możliwością wznowienia na kolejny okres. Za pomocą kart Visa Electron i Maestro można dokonywać płatności m.in. w biurach podróży, sklepach, stacjach benzynowych, hotelach. Transakcje bezgotówkowe zwolnione są z opłat prowizyjnych. Gotówkę można wypłacać w sieci bankomatów lub w kasach banków oznaczonych logo Maestro, Cirrus, Visa Electron lub Plus. Wypłaty z bankomatów Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz banków zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości SA zwolnione są z opłat prowizyjnych. Klienci Banku Spółdzielczego w Santoku składający wniosek o kartę Visa Electron lub Maestro otrzymują je bezpłatnie.


VISA ELECTRON MŁODZIEŻOWA

Karta Visa Electron - młodzieżowa wydawana jest osobom posiadającym Rachunek młodzieżowy w Banku Spółdzielczym w Santoku. Za pomocą karty można wypłacać pieniądze z sieci bankomatów oznaczonych logo Visa Electron i Plus, a także płacić nią np. w pubach, sklepach sportowych, klubach i wielu innych punktach w kraju i za granicą. Transakcje bezgotówkowe oraz wypłaty z bankomatów Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz banków zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości SA zwolnione są z opłat prowizyjnych. Karta Visa Electron - młodzieżowa wydawana jest na okres 4 lat, z możliwością wznowienia na kolejny okres. O wydanie karty Visa Electron - młodzieżowej mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 13 lat i nie przekroczyły 26 roku życia. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia - niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekuna ustawowego. Klienci Banku Spółdzielczego w Santoku składający wniosek o kartę Visa Electron - młodzieżowa otrzymuję ją bezpłatnie.


KARTA PRZEDPŁACONA MASTERCARD

Karta przedpłacona MasterCard jast kartą międzynarodową umożliwiającą dokonywanie płatności bezgotówkowych w punktach handlowo - usługowych, a także wypłacanie gotówki z bankomatów oznaczonych logo MasterCard oraz Cirrus. Wypłaty z bankomatów Spółdzielczej Grupy Bankowej oraz banków zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości SA zwolnione są z opłat prowizyjnych. Dodatkową funkcją Karty przedpłaconej MasterCard jest możliwość dokonywania transakcji przez internet oraz MOTO (zamówień pocztowych i telefonicznych).