Terminal Płatniczy POS


Bank Spółdzielczy w Santoku posiada w ofercie terminale płatnicze służące do elektronicznej autoryzacji i rejestracji transakcji dokonywanych kartami płatniczymi w placówkach handlowo-usługowych. Terminale POS dystrybuowane przez Bank akceptują wszystkie rodzaje kart, w tym karty zbliżeniowe (payWave), dzięki którym regulowanie należności za drobne wydatki trwa krócej niż sekundę. Terminal dodatkowo posiada funkcję Cash back umożliwiającą wypłacenie gotówki (do 200 zł) przy okazji płatności kartą za zakupy i usługi.

Posiadanie terminala płatniczego w placówce handlowo-usługowej to przede wszystkim więcej Klientów. Karty płatnicze coraz częściej zastępują gotówkę w portfelu, dlatego warto nie pozostawać w tyle i podnieść konkurencyjność własnej firmy.

Jedną z głównych zalet terminali płatniczych sprzedawanych przez Bank Spółdzielczy w Santoku to niska prowizja od transakcji dokonywanych kartą.


Korzyści

Terminal płatniczy POS to:

- więcej klientów

- wzrost obrotów

- zwiększenie konkurencyjności

- niska prowizja od transakcji

- bezpieczeństwo i oszczędności spowodowane obrotem bezgotówkowym

- przyspieszenie obsługi klientów, dzięki możliwości płatności zbliżeniowych

- dodatkowe usługi dla klientów (Cash back - wypłata gotówki)

- niezależne łącze telekomunikacyjne GPRS

- terminowy przelew środków na rachunek obsługiwany przez Twój Bank Spółdzielczy

- akceptacja wszystkich rodzajów kart zgodnie z obecnie obowiązującymi światowymi standardami bezpieczeństwa

- możliwość opracowania programów lojalnościowych dla klientów oraz wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności takich jak np. sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych

- kompleksowe szkolenie, pełne wsparcie techniczne oraz całodobowe Biuro Obsługi Klienta